W Sejmie rozmawialiśmy z Małgorzatą Rozenek-Majdan i Marzeną Okłą-Drewnowicz o in vitro. O potrzebie edukacji, tolerancji oraz finansowaniu z budżetu państwa. Zaapelowałem także do Jarosława Kaczyńskiego i Episkopatu Polski o nie stygmatyzowanie dzieci i pomoc w realizacji marzeń osób bezpłodnych.

Related posts

Polskie Radio 24, 9 lipca 2018

Życzę Panu Kaczyńskiemu dużo zdrowia i pięknej starości, ale już z dala od polityki, najlepiej gdzieś na wsi z wnukami, a Panu Premierowi Morawieckiemu aby tyle nie kłamał.

Posted

Liberté! 12 września 2018

We wszystkich normalnych krajach przedsiębiorcy są najważniejszą grupą społeczną w państwie. To przedsiębiorcy, dzięki swojej aktywności, dają pracę i zarobek ludziom, to oni płacą podatki, a sprzedane produkty czy usługi, ponieważ są kupione, zaspokajają potrzeby odbiorców.

Sejm RP, 5 kwietnia 2017

Pogłębienie toru wodnego Świnoujście Szczecin to nasz obowiązek, którego nie możemy zaniechać bez względu na to, kto akurat dowodzi okrętem Rzeczypospolita. Kapitanie Kaczyński, prowadzi Pan nasz okręt Polska na mieliznę ale w przypadku tej ustawy, Nowoczesna będzie głosować za jej przyjęciem. Dla Szczecina i całego Pomorza, to absolutnie kluczowy projekt.

10:53:31

Posted